Hamownia drogowa – Rzeszów – oryginalny sprzęt i programy

Wykonamy zwiększenie mocy, w każdym silniku turbo benzynowym oraz turbo diesel.

Przed każdą modyfikacją wykonujemy obszerną diagnostyką danego auta. Kolejnym etapem jest weryfikacja kondycji silnika i poszczególnych podzespołów tj, turbo, wtryskiwacze, dpf. Każdą modyfikację dostosowujemy pod indywidualną potrzebę klienta oraz kondycję samochodu.

Koszty usługi są uzależnione od rodzaju sterownika silnika i poczynionych modyfikacji.

Mamy oryginalny sprzęt i oprogramowania który jest w stanie działać na najnowszych samochodach w 99% po złączu OBD.

Tuning elektroniczny polega na modyfikacji programu w urządzeniu elektronicznym ECU (z języka angielskiego – Engine Control Unit) sterującym pracą silnika w taki sposób, aby zwiększyć moc silnika i poprawić przebieg charakterystyki jego momentu obrotowego.

 

Dzięki modyfikacjom programu w jednostce sterującej silnika można otrzymać zwiększoną moc i moment obrotowy. Warunkiem poprawnej modyfikacji jest doskonała znajomość zasad działania zarówno silnika pod względem mechanicznym, jak i jednostki sterującej pod względem elektronicznym. Jest to najbezpieczniejsza forma modyfikacji elektronicznej i w zasadzie działania odmienna od popularnych zastosowań typu BOX. Wszelkie zmiany są kalibrowane w sposób analogiczny jak w fabryce, co nie wprowadza żadnych nieprawidłowości w pracy jednostki napędowej. Daje to znacznie lepsze osiągi mimo niewielkich zakresów zmian i zachowuje trwałość jednostki napędowej, zwłaszcza automatycznych skrzyń biegów i takich urządzeń jak filtr cząstek stałych.

 

Szybki i łatwy dynamometr drogowy do testowania osiągów pojazdu to innowacyjna mobilna hamownia drogowa, która mierzy moc i moment obrotowy zarówno w pojazdach elektrycznych, jak i tradycyjnych. Działa za pośrednictwem aplikacji zainstalowanej na urządzeniu mobilnym. Ta hamownia drogowa jest tak mała i kompaktowa, że ​​możesz ją mieć zawsze przy sobie i można ją zamontować w samochodzie w zaledwie dwie minuty.

 

Dzięki hamowni drogowej pomiary są bardzo dokładne i powtarzalne dzięki prostemu wprowadzeniu prawidłowej masy pojazdu i wymiarów opony. Dodatkowo urządzenie to ma zintegrowany moduł pogodowy, który pozwoli na pomiar temperatury otoczenia oraz ciśnienia atmosferycznego. Hamownia drogowa pozwala na osiągnięcie wyników w podobnych warunkach z marginesem błędu mniejszym niż 1%. Wraz z hamownią drogową otrzymasz również zestaw akcesoriów ułatwiający montaż. Po zakupie nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Z urządzenia można korzystać bez żadnych ograniczeń.

KONTAKT

ProRace Chiptuning

 

Kielnarowa 26C, 36-020 Tyczyn
woj.podkarpackie
Rzeszów

 

+48 886-653-190

 

specperfo@gmail.com