Modyfikacje sterowników silnika i skrzyń biegów – Rzeszów

Dlaczego warto nam zaufać?

Jak już wspomnieliśmy, działamy tylko na oryginalnym i markowym oprogramowaniu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje auto wyjedzie od nas nie tylko w pełni sprawne, ale także znacznie ulepszone. Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem, których pasją jest motoryzacja. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest dla właścicieli aut to, aby silnik zużywał mniej paliwa. W obecnych czasach jest to wręcz pożądana cecha każdego samochodu. Chiptuning skrzyni biegów i silnika, które przeprowadzamy spełniają marzenia klientów. Jeśli chcesz się przekonać, jak wiele zyskasz dzięki tego typu modyfikacjom, umów się na wizytę i skorzystaj z pomocy naszych fachowców. Serdecznie zapraszamy do ProRace z Rzeszowa. Dokładniej, znajdziesz nas w miejscowości Tyczyn przy ulicy Kielnarowej 26C. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu +48 886-653-190 lub adres e-mail specperfo@gmail.com.

 

Na czym polega tuning elektroniczny?

Tuning elektroniczny polega na modyfikacji programu w urządzeniu elektronicznym ECU (z języka angielskiego – Engine Control Unit) sterującym pracą silnika w taki sposób, aby zwiększyć jego moc i poprawić przebieg charakterystyki momentu obrotowego.

 

Dzięki modyfikacjom programu w jednostce sterującej silnika można otrzymać zwiększoną moc i moment obrotowy. Warunkiem poprawnej modyfikacji jest doskonała znajomość zasad działania zarówno silnika pod względem mechanicznym, jak i jednostki sterującej pod względem elektronicznym. Jest to najbezpieczniejsza forma modyfikacji elektronicznej odmienna od popularnych zastosowań typu BOX. Wszelkie zmiany są kalibrowane w sposób analogiczny jak w fabryce, co nie wprowadza żadnych nieprawidłowości w pracy jednostki napędowej. Daje to znacznie lepsze osiągi mimo niewielkich zakresów zmian i zachowuje trwałość jednostki napędowej, zwłaszcza automatycznych skrzyń biegów i takich urządzeń jak filtr cząstek stałych.

 

Chiptuning to nie tylko moc silnika. To również zmiana oprogramowania skrzyni biegów.

 

Możemy zmodyfikować dla Ciebie skrzynie BMW (xhp flashtool) 6hp,8hp oraz DCT

oraz grupa VAG dq200,250, 500 dl501, 382 itd.

 

Stale zdobywane umiejętności i doświadczenie pozwalają nam z roku na rok poszerzać swoją ofertę o nowe usługi. Nasi pracownicy to profesjonaliści, którym zależy na Waszym zadowoleniu. Wszelkie prace przeprowadzają szybko, sprawnie i z należytą ostrożnością, aby wykorzystać w pełni możliwości każdego samochodu.

 

Chip tuning

Firma ProRace zajmuje się indywidualnymi modyfikacjami sterowników silnika oraz skrzyń biegów. Pracujemy tylko i wyłącznie na oryginalnym markowym sprzęcie, który pozwala podnieść osiągi silnika, skrzyni biegów oraz wprowadzić różnorodne zmiany oprogramowania (dpf, egr, adblue, sondy, start/stop, klapy wirowe, launch control, popcorn, vmax, pop&bangs).

 

Wykonamy zwiększenie mocy, w każdym silniku turbo benzynowym oraz turbo diesel.

 

Przed każdą modyfikacją wykonujemy obszerną diagnostyką danego auta. Kolejnym etapem jest weryfikacja kondycji silnika i poszczególnych podzespołów tj, turbo, wtryskiwacze, dpf. Każdą modyfikację dostosowujemy pod indywidualną potrzebę klienta oraz kondycję samochodu.

Koszty profesjonalnego chiptuningu są uzależnione od rodzaju sterownika silnika i poczynionych zmian.

Dysponujemy oryginalnym sprzętem i oprogramowaniem, które są w stanie działać na najnowszych samochodach w 99% po złączu OBD.

 

KONTAKT

ProRace Chiptuning

 

Kielnarowa 26C, 36-020 Tyczyn
woj.podkarpackie
Rzeszów

 

+48 886-653-190

 

specperfo@gmail.com

O FIRMIE